شرایط عمومی گارانتی پلازا سرویس :

 1. مدت زمان گارانتی ۱۸ ماه می باشد .
 2. همراه داشتن کارت گارانتی و فاکتور فروش برای ارائه خدمات الزامی می باشد .
 3. خدمات گارانتی تنها در بازه زمانی تعیین شده ارائه گردیده و خارج از بازه زمانی، خدمات شامل هزینه می گردد .
 4. مخدوش بودن کارت گارانتی و هولوگرام ، کنده شدن کارت و هرنوع دستکاری بطوریکه مشخصات دستگاه قابل شناسایی نباشد و یا عدم ارائه کارت گارانتی و فاکتور خرید گارانتی دستگاه را باطل میکند .
 5. هرگونه آسیب فیزیکی ناشی از ضربه، نوسانات برق، شکستگی، ریختن مایعات و نفوذ هزگونه مواد شیمیایی ، گردو غبار شدید، حوادث طبیعی، تصادف و… گارانتی دستگاه را باطل میکند .
 6. باز شدن پیچ های دستگاه به هر دلیل توسط شخص ثالث و یا تعمیر و تغییر در مشخصات فنی دستگاه در مراکزی به جز مرکز خدمات پلازا سرویس، منجر به ابطال گارانتی دستگاه می‌شود .
 7. تا سه پیکسل سوخته یا روشن طبق استاندارد سازنده کالا بوده و شامل گارانتی نمی شود .
 8. مدت زمان گارانتی شارژر و باتری ۶ ماه (از تاریخ فاکتور) می باشد .
 9. تایید ایراد و مشکل دستگاه تنها توسط تیم فنی پلازا سرویس انجام میشود و پس از اعلام تیم فنی و تایید مشکل کالا برای مشتری تعمیر و یا تعویض میشود .
 10. در صورتی که دستگاه در مدت زمان ۳۰ روز کاری از زمان پذیرش تعمیر نگردد وجه مشتری مسترد و یا دستگاه با دستگاه مشابه سالم تعویض می گردد .
 11. در زمان ارائه خدمات امکان از بین رفتن اطلاعات وجود دارد لذا مسئولیت حفظ اطلاعات دستگاه بر عهده مشتری است و شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال حفظ و بازیابی اطلاعات دستگاه ندارد. لطفا پیش از تحویل دستگاه به مرکز خدمات، از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه نمائید .
 12. چنانچه دستگاه بر اساس شرایط ذکر شده خارج از شرایط گارانتی تشخیص داده شود، به مشتری اعلام می گردد .
 13. هزینه های ارسال دستگاه به گارانتی و ارسال مجدد به مشتری، به عهده مشتریان خواهد بود .
 14. بازیابی اطلاعات حافظه شامل گارانتی نمی باشد و در صورت امکان بازیابی و درخواست مشتری، این کار با دریافت هزینه امکان پذیر می باشد مشکلات نرم افزاری و ویروسی شدن لپ تاپ شامل گارانتی نمی باشد .
 15. هر گونه استخراج رمز ارز (ماینینگ) دستگاه را از شرایط گارانتی خارج می‌کند .
 16. در مورد دستگاه های خارج از گارانتی شرکت تعهد زمانی نداشته و همچنین احتمال تعمیر نشدن دستگاه وجود دارد .
 17. در صورت عدم اعلام رمز عبور توسط مشتری، گارانتی تعهدی در ارائه خدمات ندارد
  شرکت موظف به اعلام حدود هزینه قبل از شروع تعمیرات برای دستگاههای غیر گارانتی می باشد .
 18. قطعات تعویض شده در خارج از دوره ضمانت به منظور رعایت حقوق مصرف کنندگان و اطمینان خاطر شرکت از قطعه مصرف شده به مدت ۶ ماه برای مشتری تضمین تعمیر یا تعویض می گردد .
 19. اگر کالای مشتری در زمانی که نزد شرکت می باشد دچار آسیب دیدگی فنی یا فیزیکی شود ، گارانتی پلازا سرویس خود را متعهد می داند که قطعه آسیب دیده را بدون هزینه تعویض نماید و اگر قطعه موجود نبود دستگاه برای مشتری تعویض خواهد شد .
 20. چنانچه نقص یا عیب قطعات به کار رفته در دوره ضمانت پس از دوبار تعمیر از یک عیب مشخص ،همچنان وجود داشته باشد ، گارانتی خود را مکلف می داند که کالای مشتری با کالای هم مدل سالم یا با مدلی بالاتر و اخذ مابه التفاوت تعویض نماید و یا با توافق با مشتری بهای آن را طبق فاکتور خرید مشتری به وی بازپرداخت نماید .
 21. اگر مشتری مراجعات مکرر با یک عیب تکراری داشته باشد که ناشی از ایراد فنی محصول (شامل نرم افزاری نمی شود) باشد ، گارانتی پلازا سرویس محصول را با کالای دیگری که
  مشابه و شرایط کالای مشتری را داشته باشد تعویض می نماید .
  ۲۲.  نقاط نورانی سفید رنگ روی ال سی دی که در اثر فشار به وجود می آید شامل خدمات   گارانتی نمی شود

آدرس و شماره تماس گارانتی

تهران تقاطع خیابان ولیعصر و میرداماد مجتمع کامپیوتر پایتخت برج B طبقه ۱۰ واحد ۱۰۰۲
شماره تماس ۴۳۰۰۰۰۸۹

فهرست